Date Teams/Event Time Score Links
September
Fri. 25 at ITA South Regionals - Day 1 8:00 AM
  Pensacola
Sat. 26 at ITA South Regionals - Day 2 8:00 AM
  Pensacola
Sun. 27 at ITA South Regionals - Day 3 10:00 AM
  Pensacola
 
October
Fri. 2 at C.L. Varner Memorial Invitational (Rollins) TBA
  Winter Park
Sat. 3 at C.L. Varner Memorial Invitational (Rollins) TBA
  Winter Park
Sun. 4 at C.L. Varner Memorial Invitational (Rollins) TBA
  Winter Park
Fri. 9 at Mercer Bear Gridiron Classic - Day 1 TBA
  Macon, GA
Sat. 10 at Mercer Bear Gridiron Classic - Day 2 TBA
  Macon, GA
Sun. 11 at Mercer Bear Gridiron Classic - Day 3 TBA
  Macon, GA
 
February
Sat. 20 vs. #5 Lynn * Final L, 0-9
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Thu. 25 vs. #16 Flagler Final L, 3-6
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Mon. 29 vs. Seton Hill Final W, 9-0
  Warden Tennis Center (Lakeland)
 
March
Tue. 1 vs. #34 Chestnut Hill Final W, 8-1
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Fri. 4 at #40 St. Edward's Final W, 5-4
  Austin, TX
Sat. 5 at #11 St. Mary's (Tex) Final L, 3-6
  San Antonio, TX
Sun. 6 vs. #43 Texas A&M-Kingsville @ San Antonio, TX Final W, 5-4
  San Antonio, TX
Sun. 13 vs. Bluefield St. Final W, 9-0
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Tue. 15 vs. #32 Wayne St. (Mich.) Final W, 6-3
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Fri. 18 vs. #6 West Florida Final L, 1-8
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Tue. 22 at Tampa * Final W, 5-4
  Tampa
Wed. 23 vs. #48 Augustana (S.D.) Final L, 2-7
  Warden Tennis Center (Lakeland)
 
April
Sat. 2 at #38 Palm Beach Atlantic Final W, 5-4
  West Palm Beach
Sun. 3 at #2 Barry * Final L, 0-9
  Miami Shores
Thu. 7 vs. Florida Tech * Final W, 5-4
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Sat. 9 vs. #7 Nova Southeastern * Final L, 1-8
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Wed. 13 at #3 Saint Leo * Final L, 0-9
  Saint Leo
Sat. 16 vs. Eckerd * Final W, 9-0
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Mon. 18 vs. #31 Embry-Riddle Final W, 6-3
  Warden Tennis Center (Lakeland)
Wed. 20 at #34 Rollins * Final W, 6-3
  Winter Park
Thu. 28 vs. #6 Barry % @ Tampa Final L, 0-5
  SSC Tournament (Hillsborough CC)
 
September
Fri. 16 at ERAU Invitational - Day 1 TBA
  Daytona Beach
Sat. 17 at ERAU Invitational - Day 2 TBA
  Daytona Beach
Sun. 18 at ERAU Invitational - Day 3 TBA
  Daytona Beach
Fri. 23 vs. ITA South Regional Championship - Day 1 TBA
  Lakeland
Sat. 24 vs. ITA South Regional Championship - Day 2 TBA
  Lakeland
Sun. 25 vs. ITA South Regional Championship - Day 3 TBA
  Lakeland
Mon. 26 vs. ITA South Regional Championship - Day 4 TBA
  Lakeland
 
October
Fri. 7 at Mercer Gridiron Classic - Day 1 TBA
  Mercer, GA
Sat. 8 at Mercer Gridiron Classic - Day 2 TBA
  Mercer, GA
Sun. 9 at Mercer Gridiron Classic - Day 3 TBA
  Mercer, GA
 
February
Fri. 3 at UT Invitational TBA
  Tampa, FL
Sat. 4 at UT Invitational TBA
  Tampa, FL
Sun. 5 at UT Invitational TBA
  Tampa, FL
Wed. 8 at Flagler Final L, 4-5
  St. Augustine, FL
Fri. 17 vs. West Fla. @ Valdosta, GA Final L, 3-6
  Valdosta, GA
Sat. 18 at Valdosta St. Cancelled
  Valdosta, GA
Fri. 24 at Florida Tech * Final W, 6-3
  Melbourne, FL
Tue. 28 at Eckerd * Final W, 9-0
  St. Petersburg, FL
 
March
Thu. 2 vs. Tampa * Final W, 5-4
  Lakeland, FL
Sun. 12 vs. Bluefield St. Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Mon. 13 vs. Wayne St. (Mich.) Cancelled
  Lakeland, FL
Tue. 14 vs. Ala.-Huntsville Final W, 7-2
  Lakeland, FL
Fri. 17 vs. Texas A&M-Kingsville Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Mon. 20 vs. Murray St. Final L, 4-5
  Lakeland, FL
Wed. 22 vs. Arkansas Tech Final W, 8-1
  Lakeland, FL
Fri. 24 vs. West Virginia St. Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Sun. 26 vs. Barry * Final L, 1-8
  Lakeland, FL
Tue. 28 vs. P.R.-Mayaguez Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Wed. 29 vs. Rollins * Final W, 5-4
  Lakeland, FL
 
April
Sat. 1 at Lynn * Final L, 0-9
  Boca Raton, FL
Sun. 2 at Nova Southeastern * Final W, 6-3
  Davie, FL
Thu. 6 at Embry-Riddle Final W, 6-3
  Daytona Beach, FL
Sat. 8 vs. Palm Beach Atlantic * Final W, 8-1
  Lakeland, FL
Wed. 12 vs. Saint Leo * Final L, 4-5
  Lakeland, FL
Thu. 20 vs. Saint Leo % @ Sunshine State Conf. Tourn. Final W, 5-1
  Bradenton, FL
Fri. 21 vs. Lynn % @ Sunshine State Conf. Tourn. Final L, 0-5
  Bradenton, FL
Sat. 22 vs. Rollins % @ Sunshine State Conf. Tourn. Final W, 5-3
  Bradenton, FL
 
May
Mon. 1 vs. Valdosta St. % @ NCAA South Region I Final L, 4-5
  Miami Shores, FL
 
September
Fri. 15 at Embry-Riddle Invitational Cancelled
  Daytona Beach, FL
Sat. 16 at Embry-Riddle Invitational Cancelled
  Daytona Beach, FL
Sun. 17 at Embry-Riddle Invitational Cancelled
  Daytona Beach, FL
Fri. 22 at ITA South Regional TBA
  Valdosta, GA
Sat. 23 at ITA South Regional TBA
  Valdosta, GA
Sun. 24 at ITA South Regional TBA
  Valdosta, GA
 
October
Fri. 6 at Mercer Gridiron Classic TBA
  Mercer, GA
Sat. 7 at Mercer Gridiron Classic TBA
  Mercer, GA
Sun. 8 at Mercer Gridiron Classic TBA
  Mercer, GA
 
November
Fri. 10 at Panther Invitational TBA
  Melbourne, FL
Sat. 11 at Panther Invitational TBA
  Melbourne, FL
Sun. 12 at Panther Invitational TBA
  Melbourne, FL
 
February
Fri. 2 at Univ. of Tampa Round Robin TBA
  Tampa, FL
Sat. 3 at Univ. of Tampa Round Robin TBA
  Tampa, FL
Sun. 4 at Univ. of Tampa Round Robin TBA
  Tampa, FL
Wed. 14 at Tampa * Final W, 7-2
  Tampa, FL
Fri. 16 vs. #1 Lynn * Final L, 3-6
  One point was vacated due to NCAA findings
Wed. 21 at #24 Saint Leo * Final W, 5-4
  Saint Leo, FL
Sun. 25 vs. #5 West Fla. Final L, 4-5
  Lakeland, FL
Tue. 27 vs. Flagler Final W, 6-3
  Lakeland, FL
 
March
Sat. 3 vs. Newberry @ Hilton Head, SC Final L, 4-5
  vs. Chowan @ Hilton Head, SC Final W, 8-1
Mon. 5 vs. Tiffin @ Hilton Head, SC Final W, 7-2
Tue. 13 vs. North Georgia Final W, 6-3
  Lakeland, FL
Thu. 15 vs. West Chester Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Sat. 17 vs. Nova Southeastern * Final L, 4-5
  Lakeland, FL
Mon. 19 vs. West Virginia St. Final W, 8-1
  Lakeland, FL
Thu. 22 vs. #35 Denison Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Mon. 26 vs. #9 Academy of Art Final L, 4-5
  Lakeland, FL
Thu. 29 vs. Eckerd * Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Fri. 30 at Palm Beach Atlantic * Final W, 7-2
  West Palm Beach, FL
Sat. 31 at #4 Barry * Final L, 1-8
  Miami Shores, FL
 
April
Wed. 4 vs. Embry-Riddle * Final W, 6-3
  Lakeland, FL
Fri. 6 at #9 Rollins * Final W, 6-3
  Bert Martin Tennis Complex
Fri. 13 vs. #23 Florida Tech * Final W, 9-0
  Lakeland, FL
Thu. 19 vs. #30 Nova Southeastern % @ Sunshine State Conf. Tournament (Bradenton, FL) Final L, 1-5
Sat. 28 vs. #9 Saint Leo % @ NCAA South Region I (Miami Shores, FL) Final L, 3-5
 
September
Fri. 21 at ITA South Regional Championships TBA
  Lakeland, FL
Sat. 22 at ITA South Regional Championships TBA
  Lakeland, FL
 
October
Fri. 5 at Mercer Gridiron Clasic TBA
  Mercer, GA
Sat. 6 at Mercer Gridiron Classic TBA
  Mercer, GA
Sun. 7 at Mercer Gridiron Classic TBA
  Mercer, GA
 
November
Fri. 9 at Panther Invitational TBA
  Melbourne, FL
Sat. 10 at Panther Invitational TBA
  Melbourne, FL
Sun. 11 at Panther Invitational TBA
  Melbourne, FL
 
February
Fri. 15 vs. Auburn Montgomery @ Pensacola, FL Final W, 4-0
Sat. 16 at No. 2 West Florida Final W, 4-3
  Pensacola, FL
Sun. 17 vs. West Alabama @ Pensacola, FL Final W, 4-1
Wed. 20 vs. Tampa * Final W, 6-1
  Lakeland, FL
Sat. 23 vs. Palm Beach Atlantic * Final W, 6-1
  Lakeland, FL
 
March
Sat. 2 vs. Erskine @ Hilton Head, SC Final W, 7-0
Sun. 3 vs. Tiffin @ Hilton Head, SC Final W, 7-0
  Van der Meer Tennis Center
Mon. 4 vs. Catawba @ Hilton Head Island, S.C. Final W, 5-2
Mon. 11 vs. West Chester Final W, 7-0
  Lakeland, FL
Wed. 13 vs. No. 13 North Georgia Final L, 1-6
  Lakeland, FL
Fri. 15 vs. Ferris St. Final W, 7-0
  Lakeland, FL
Tue. 19 vs. NJIT Final W, 4-3
  Lakeland, FL
Thu. 21 at No. 47 Embry-Riddle * Final W, 6-1
  Daytona Beach, FL
Mon. 25 vs. No. 11 Academy of Art Final L, 3-4
  Lakeland, FL
Fri. 29 at No. 8 Nova Southeastern * Final L, 2-5
  Ft. Lauderdale, FL
Sat. 30 at No. 4 Lynn * Final L, 0-7
 
April
Fri. 5 at Eckerd * Final W, 6-1
  St. Petersburg, FL
Sat. 6 vs. No. 2 Barry * Final L, 0-7
  Lakeland, FL
Wed. 10 vs. No. 47 Rollins * Final W, 4-3
  Lakeland, Fla.
Sat. 13 at Florida Tech * Final W, 4-3
  Melbourne, FL
Tue. 16 vs. No. 3 Saint Leo * Final L, 3-4
  Lakeland, FL
Fri. 26 vs. No. 6 Nova Southeastern % @ Bradenton, FL (IMG Academy) Final L, 0-4
  SSC Tournament Quarterfinal
 
May
Mon. 13 vs. No. 4 Saint Leo % @ Miami Shores, FL (Barry University) Final L, 2-4
  NCAA South Region I Semifinal
* Conference
% Post season
Bold team: Home event