Date Tournament (Host | Course) Location Results Links
September
Mon. 15 at Ross Resorts Invitational (Rollins) Southern Pines, N.C. (Mid Pines Inn & GC) 8th of 8 teams
Tue. 16 at Ross Resorts Invitational (Rollins) Southern Pines, N.C. (Mid Pines Inn & GC) 8th of 8 teams
Sat. 20 at Lady Falcon Invitational (Daytona State) Daytona Beach (LPGA International) 4th of 7 teams
Sun. 21 at Lady Falcon Invitational (Daytona State) Daytona Beach (LPGA International) 4th of 7 teams
 
October
Mon. 6 at Guy Harvey Invitational (Nova Southeastern) Palm Beach Gardens (PGA National) t-7th of 18 teams
Tue. 7 at Guy Harvey Invitational (Nova Southeastern) Palm Beach Gardens (PGA National) t-11th of 18 teams
Mon. 20 at Saint Leo Fall Classic (Saint Leo) Dade City (Lake Jovita GC) 5th of 17 teams
Tue. 21 at Saint Leo Fall Classic (Saint Leo) Dade City (Lake Jovita GC) 6th of 17 teams
 
February
Sat. 7 at Tusculum/Kiawah Island Intercollegiate (Tusculum) Kiawah Island, S.C. (Cougar Point GC) 1st of 15 teams
Sun. 8 at Tusculum/Kiawah Island Intercollegiate (Tusculum) Kiawah Island, S.C. (Cougar Point GC) 1st of 15 teams
Mon. 16 Lady Moc Classic (Florida Southern) Lakeland (Grasslands CC) 9th of 17 teams
Tue. 17 Lady Moc Classic (Florida Southern) Lakeland (Grasslands CC) 12th of 17 teams
 
March
Mon. 2 at Armstrong Pirate Invitational (Armstrong State) Pooler, Ga. (Savannah Quarters CC) t-3rd of 16 teams
Tue. 3 at Armstrong Pirate Invitational (Armstrong State) Pooler, Ga. (Savannah Quarters CC) t-6th of 16 teams
Mon. 16 at Barry Women's Invitational (Barry) Miami Lakes (Don Shula's Resort) 10th of 15 teams
Tue. 17 at Barry Women's Invitational (Barry) Miami Lakes (Don Shula's Resort) 11th of 15 teams
Fri. 20 at Bearcat Spring Classic (U. of Cincinnati) Howey-In-The-Hills (Mission Inn Resort) 6th of 17 teams
Sat. 21 at Bearcat Spring Classic (U. of Cincinnati) Howey-In-The-Hills (Mission Inn Resort) 6th of 17 teams
Sun. 22 at Bearcat Spring Classic (U. of Cincinnati) Howey-In-The-Hills (Mission Inn Resort) 8th of 17 teams
Mon. 30 at Argonaut Invitational (West Florida) Pace (Stonebrook GC) 1st of 13 teams
Tue. 31 at Argonaut Invitational (West Florida) Pace (Stonebrook GC) 1st of 13 teams
 
April
Sun. 12 Sunshine State Conference Championships Round 1 (Rollins) Sorrento (Red Tail GC) 4th of 9 teams
Mon. 13 Sunshine State Conference Championships Round 2 (Rollins) Sorrento (Red Tail GC) 4th of 9 teams
Tue. 14 Sunshine State Conference Championships Round 3 (Rollins) Sorrento (Red Tail GC) 5th of 9 teams
 
May
Sun. 3 NCAA Division II South Regional Round 1 (Armstrong State) Pooler, Ga. (Savannah Quarters CC) 4th of 9 teams
Mon. 4 NCAA Division II South Regional Round 2 (Armstrong State) Pooler, Ga. (Savannah Quarters CC) 8th of 9 teams
Tue. 5 NCAA Division II South Regional Round 3 (Armstrong State) Pooler, Ga. (Savannah Quarters CC) 9th of 9 teams
 
September
Mon. 14 at Ross Resorts Invitational (Rollins) Southern Pines, NC (Mid Pines Inn & GC) 15th of 15 teams
Tue. 15 at Ross Resorts Invitational (Rollins) Southern Pines, NC (Mid Pines Inn & GC) 13th of 15 teams
Sat. 19 at Lady Falcon Fall Invitational (Daytona State) Daytona Beach (LPGA International) 3rd of 9 teams
Sun. 20 at Lady Falcon Fall Invitational (Daytona State) Daytona Beach (LPGA International) 3rd of 9 teams
 
October
Mon. 12 at Guy Harvey Invitational (Nova Southeastern) Palm Beach Gardens (PGA National) 13th of 17 teams
Tue. 13 at Guy Harvey Invitational (Nova Southeastern) Palm Beach Gardens (PGA National) 11th of 17 teams
Mon. 19 at Saint Leo Fall Classic (Saint Leo) Dade City (Lake Jovita Golf & CC) 13th of 16 teams
Tue. 20 at Saint Leo Fall Classic (Saint Leo) Dade City (Lake Jovita Golf & CC) 12th of 16 teams
 
February
Sat. 6 at Tusculum/Kiawah Island Intercollegiate (Tusculum) Kiawah Island, SC (Cougar Point GC) 1st of 16 teams
Sun. 7 at Tusculum/Kiawah Island Intercollegiate (Tusculum) Kiawah Island, SC (Cougar Point GC) 2nd of 16 teams
Mon. 22 Lady Moc Classic (Florida Southern) Lakeland (Grasslands CC) t-5th of 18 teams
Tue. 23 Lady Moc Classic (Florida Southern) Lakeland (Grasslands CC) 3rd of 18 teams
Mon. 29 at Peggy Kirk Bell Invitational (Rollins) Winter Springs (Tuscawilla CC) 12th of 17 teams
 
March
Tue. 1 at Peggy Kirk Bell Invitational (Rollins) Winter Springs (Tuscawilla CC) t-11th of 17 teams
Mon. 14 Barry University Women's Invitational (Barry) Miami Lakes (Don Shula's Resort) 11th of 13 teams
Tue. 15 Barry University Women's Invitational (Barry) Miami Lakes (Don Shula's Resort) 11th of 13 teams
Fri. 25 at Bearcat Spring Classic (U. of Cincinnati) Howey-In-The-Hills (Mission Inn Resort) 12th of 17 teams
Sat. 26 at Bearcat Spring Classic (U. of Cincinnati) Howey-In-The-Hills (Mission Inn Resort) 10th of 17 teams
Sun. 27 at Bearcat Spring Classic (U. of Cincinnati) Howey-In-The-Hills (Mission Inn Resort) t-9th of 17 teams
 
April
Mon. 4 at Argonaut Invitational (West Florida) Pensacola (Marcus Pointe GC) t-9th of 18 teams
Tue. 5 at Argonaut Invitational (West Florida) Pensacola (Marcus Pointe GC) 11th of 18 teams
Sun. 17 at SSC Championships Round 1 (Barry) % Key Biscayne (Crandon Golf at Key Biscayne) t-2nd of 9 teams
Mon. 18 at SSC Championships Round 2 (Barry) % Key Biscayne (Crandon Golf at Key Biscayne) 6th of 9 teams
Tue. 19 at SSC Championships Round 3 (Barry) % Key Biscayne (Crandon Golf at Key Biscayne) 7th of 9 teams
 
May
Mon. 2 at NCAA South Super Region Round 1 (West Florida) % Pensacola (Marcus Pointe GC) Williams-78, McKew-80
Tue. 3 at NCAA South Super Region Round 2 (West Florida) % Pensacola (Marcus Pointe GC) Williams-72, McKew-78
Wed. 4 at NCAA South Super Region Round 3 (West Florida) % Pensacola (Marcus Pointe GC) Williams-76, McKew-80
 
September
Mon. 12 Ross Resorts Invitational Southern Pines, NC 10th of 11 teams (2nd round)
  (Rollins: Mid-Pines Inn & Golf Club)
Tue. 13 Ross Resorts Invitational Southern Pines, NC 9th of 11 teams (FINAL)
  (Rollins: Mid-Pines Inn & Golf Club)
Sat. 17 Lady Falcon Invitational Daytona Beach 4th of 12 teams (1st round)
  (Daytona State: LPGA International)
Sun. 18 Lady Falcon Invitational Daytona Beach 4th of 12 teams (FINAL)
  (Daytona State: LPGA International)
 
October
Mon. 17 Saint Leo Invitational Saint Leo 10th of 13 teams (1st round)
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC)
Tue. 18 Saint Leo Invitational Saint Leo 9th of 13 teams (FINAL)
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC)
Mon. 24 GolfRank Invitational Palm Beach Gardens 2nd of 5 teams (1st round)
  (Nova Southeastern: PGA National)
Tue. 25 GolfRank Invitational Palm Beach Gardens 1st of 5 teams (FINAL)
  (Nova Southeastern: PGA National)
Mon. 31 South Regional Preview Elgin, SC 5th of 12 teams (1st round)
  (Newberry: The Member's Club at Woodcreek)
 
November
Tue. 1 South Regional Preview Elgin, SC 6th of 12 teams (FINAL)
  (Newberry: The Member's Club at Woodcreek)
 
February
Sat. 4 Barton Invitational Kiawah Island, SC t-4th of 17 teams (1st round)
  (Barton: Oak Point Golf Course)
Sun. 5 Barton Invitational Kiawah Island, SC 3rd of 17 teams (FINAL)
  (Barton: Oak Point Golf Course)
Mon. 20 Lady Moc Classic Lakeland (Grasslands Golf & CC) 4th of 18 teams (2nd round)
Tue. 21 Lady Moc Classic Lakeland (Grasslands Golf & CC) 4th of 18 teams (FINAL)
 
March
Mon. 13 Peggy Kirk Bell Invitational Winter Springs 6th of 14 teams (2nd round)
  (Rollins: Tuscawilla CC)
Tue. 14 Peggy Kirk Bell Invitational Winter Springs 9th of 14 teams (FINAL)
  (Rollins: Tuscawilla CC)
Mon. 27 Barry Invitational Miami Lakes 10th of 15 teams (2nd round)
  (Barry: Don Shula's Resort)
Tue. 28 Barry Invitational Miami Lakes 11th of 15 teams (FINAL)
  (Barry: Don Shula's Resort)
 
April
Mon. 3 Argonaut Invitational Pensacola 3rd of 9 teams (2nd round)
  (West Florida: Marcus Pointe GC)
Tue. 4 Argonaut Invitational Pensacola 3rd of 9 teams (FINAL)
  (West Florida: Marcus Pointe GC)
Sun. 23 Sunshine State Conference Championships % Winter Haven 6th of 10 teams (1st round)
  (Florida Southern: The Country Club of Winter Haven)
Mon. 24 Sunshine State Conference Championships % Winter Haven 2nd of 10 teams (2nd round)
  (Florida Southern: The Country Club of Winter Haven)
Tue. 25 Sunshine State Conference Championships % Winter Haven 5th of 10 teams (FINAL)
  (Florida Southern: The Country Club of Winter Haven)
 
September
Mon. 11 Ross Resorts Fall Intercollegiate Southern Pines, NC
  (Rollins: Mid-Pines Golf Club)
Tue. 12 Ross Resorts Fall Intercollegiate Southern Pines, NC
  (Rollins: Mid-Pines Golf Club)
Sat. 16 Lady Falcon Invitational Daytona Beach, FL 2nd of 9 teams (1st round)
  (Daytona State: LPGA International)
Sun. 17 Lady Falcon Invitational Daytona Beach, FL 2nd of 9 teams (FINAL)
  (Daytona State: LPGA International)
Sat. 23 Battle at Old South Bluffton, SC 7th of 18 teams (1st Round)
  (UNC Pembroke: Old South Golf Links)
Sun. 24 Battle at Old South Bluffton, SC 3rd of 18 teams (FINAL)
  (UNC Pembroke: Old South Golf Links)
 
October
Mon. 9 GolfRank Invitational Palm Beach Gardens, FL 9th of 13 teams (2nd round)
  (Nova Southeastern: PGA National)
Tue. 10 GolfRank Invitational Palm Beach Gardens, FL 8th of 13 teams (FINAL)
  (Nova Southeastern: PGA National)
Mon. 16 Saint Leo Invitational Dade City, FL Individuals Only
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC)
Tue. 17 Saint Leo Invitational Dade City, FL Individuals Only
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC)
Mon. 30 Newberry Invitational Elgin, SC 1st of 8 teams (1st round)
  (Newberry: The Members Club at Woodcreek)
Tue. 31 Newberry Invitational Elgin, SC 1st of 8 teams (FINAL)
  (Newberry: The Members Club at Woodcreek)
 
January
Tue. 9 Kentucky Lakeland, FL 1st of 2 teams (313-316)
  (Florida Southern: Grasslands Golf & CC)
 
February
Sat. 3 Barton Invitational Kiawah Island, SC t-1st of 16 teams (1st round)
  (Barton: Oak Point Golf Course)
Sun. 4 Barton Invitational Kiawah Island, SC 1st of 16 teams (FINAL)
  (Barton: Oak Point Golf Course)
Mon. 19 Lady Moc Classic Lakeland, FL 6th of 17 teams (2nd round)
  (Florida Southern: Grasslands Golf & CC)
Tue. 20 Lady Moc Classic Lakeland, FL 6th of 17 teams (FINAL)
  (Florida Southern: Grasslands Golf & CC)
 
March
Mon. 5 Peggy Kirk Bell Invitational Windermere, FL 3rd of 18 teams (2nd round)
  (Rollins: Golden Bear Club at Keene's Point)
Tue. 6 Peggy Kirk Bell Invitational Windermere, FL 5th of 18 teams (FINAL)
  (Rollins: Golden Bear Club at Keene's Point)
Mon. 26 Barry Invitational Miami Lakes, FL t-4th of 17 teams (2nd round)
  (Barry: Don Shula's GC)
Tue. 27 Barry Invitational Miami Lakes, FL 4th of 17 teams (FINAL)
  (Barry: Don Shula's GC)
 
April
Mon. 2 Argonaut Invitational Navarre, FL 3rd of 13 teams (2nd round)
  (West Florida: Hidden Creek GC)
Tue. 3 Argonaut Invitational Navarre, FL 3rd of 13 teams (FINAL)
  (West Florida: Hidden Creek GC)
Sun. 15 Sunshine State Conference Championships % Boca Raton, FL t-7th of 11 teams (1st round)
  (Lynn: Osprey Point GC)
Mon. 16 Sunshine State Conference Championships % Boca Raton, FL 7th of 11 teams (2nd round)
  (Lynn: Osprey Point GC)
Tue. 17 Sunshine State Conference Championships % Boca Raton, FL 7th of 11 teams (FINAL)
  (Lynn: Osprey Point GC)
 
May
Mon. 7 NCAA Division II South Super Regional % Germantown, TN t-5th of 12 teams (1st round)
  (Christian Brothers: Germantown CC)
Tue. 8 NCAA Division II South Super Regional % Germantown, TN t-5th of 12 teams (2nd round)
  (Christian Brothers: Germantown CC)
Wed. 9 NCAA Division II South Super Regional % Germantown, TN 4th of 12 teams (FINAL)
  (Christian Brothers: Germantown CC)
Wed. 16 NCAA Division II National Finals % Houston, TX
  (Bay Oaks CC)
Thu. 17 NCAA Division II National Finals % Houston, TX
  (Bay Oaks CC)
Fri. 18 NCAA Division II National Finals % Houston, TX
  (Bay Oaks CC)
Sat. 19 NCAA Division II National Finals % Houston, TX
  (Bay Oaks CC)
 
September
Fri. 14 Lady Falcon Invitational Daytona Beach, FL t-2nd of 10 teams (1st round)
  (Daytona State: LPGA International)
Sat. 15 Lady Falcon Invitational Daytona Beach, FL 2nd of 10 teams (2nd round)
  (Daytona State: LPGA International)
Sun. 16 Lady Falcon Invitational Daytona Beach, FL 2nd of 10 teams (FINAL)
  (Daytona State: LPGA International)
Sat. 22 Battle at Old South Bluffton, SC 1st of 17 teams (1st round)
  (UNC Pembroke: Old South Golf Links)
Sun. 23 Battle at Old South Bluffton, SC 2nd of 17 teams (FINAL)
  (UNC Pembroke: Old South Golf Links)
 
October
Mon. 8 Shark Invitational Palm Beach Gardens, FL t-2nd of 11 teams (2nd round)
  (Nova Southeastern: PGA National)
Tue. 9 Shark Invitational Palm Beach Gardens, FL 2nd of 11 teams (FINAL)
  (Nova Southeastern: PGA National)
Mon. 15 Saint Leo Invitational Saint Leo, FL 2nd of 9 teams (1st round)
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC)
Tue. 16 Saint Leo Invitational Saint Leo, FL 2nd of 9 teams (FINAL)
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC)
 
November
Mon. 5 Rollins Legends Invitational Orlando, FL 6th of 13 teams (2nd round)
  (Rollins: Country Club of Orlando)
Tue. 6 Rollins Legends Invitational Orlando, FL 9th of 13 teams (FINAL)
  (Rollins: Country Club of Orlando)
 
February
Sun. 3 World Golf Invitational St. Augustine, FL 2nd of 18 teams (1st round)
  (Flagler: Slammer & Squire Course at World Golf Village)
Mon. 4 World Golf Invitational St. Augustine, FL 5th of 18 teams (FINAL)
  (Flagler: Slammer & Squire Course at World Golf Village)
Mon. 18 Lady Moc Classic Lakeland, FL 11th of 17 teams (2nd round)
  (Florida Southern: Grasslands Golf & CC)
Tue. 19 Lady Moc Classic Lakeland, FL 8th of 17 teams (FINAL)
  (Florida Southern: Grasslands Golf & CC)
 
March
Mon. 11 Peggy Kirk Bell Invitational Windermere, FL t-6th of 15 teams (2nd round)
  (Rollins: Golden Bear Club at Keene's Point)
Tue. 12 Peggy Kirk Bell Invitational Windermere, FL t-5th of 15 teams (FINAL)
  (Rollins: Golden Bear Club at Keene's Point)
Mon. 25 Barry Invitational Miami Lakes, FL 9th of 17 teams (2nd round)
  (Barry: Don Shula's GC)
Tue. 26 Barry Invitational Miami Lakes, FL 8th of 17 teams (FINAL)
  (Barry: Don Shula's GC)
 
April
Mon. 1 Argonaut Invitational Navarre, FL 3rd of 11 teams (2nd round)
  (West Florida: Hidden Creek GC)
Tue. 2 Argonaut Invitational Navarre, FL 3rd of 11 teams (FINAL)
  (West Florida: Hidden Creek GC)
Sun. 14 Sunshine State Conference Championships % Saint Leo, FL t-7th of 11 teams (1st round)
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC-South Course)
Mon. 15 Sunshine State Conference Championships % Saint Leo, FL 8th of 11 teams (2nd round)
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC-South Course)
Tue. 16 Sunshine State Conference Championships % Saint Leo, FL 8th of 11 teams (FINAL)
  (Saint Leo: Lake Jovita Golf & CC-South Course)
 
May
Mon. 6 NCAA Division II South Super Regional % Cleveland, TN t-4th of 12 teams (1st round)
  (Lee: Cleveland CC)
Tue. 7 NCAA Division II South Super Regional % Cleveland, TN 8th of 12 teams (2nd round)
  (Lee: Cleveland CC)
Wed. 8 NCAA Division II South Super Regional % Cleveland, TN 9th of 12 teams (FINAL)
  (Lee: Cleveland CC)
 
September
Fri. 13 Lady Falcon Invitational Daytona Beach, Fla. 1st Place | +27
  Host: Daytona State | Course: LPGA International
Sat. 14 Lady Falcon Invitational Daytona Beach, Fla. 2nd Place | +49 (FINAL)
  Host: Daytona State | Course: LPGA International
Sat. 21 Battle at Old South Bluffton, S.C. 4th Place | +8
  Host: UNC Pembroke | Course: Old South Golf Links
Sun. 22 Battle at Old South Bluffton, S.C. 2nd Place | +12 (FINAL)
  Host: UNC Pembroke | Course: Old South Golf Links
 
October
Mon. 7 Golfweek DII Fall Invite Howey-In-The-Hills, Fla. 1st Place | +6
  Host: Golfweek | Course: Mission Inn Resort & Club
Tue. 8 Golfweek DII Fall Invite Howey-In-The-Hills, Fla. 3rd Place | +24 (FINAL)
  Host: Golfweek | Course: Mission Inn Resort & Club
Mon. 14 Saint Leo Invitational Dade City, Fla. 1st Place | 296 (+8)
  Host: Saint Leo | Course: Lake Jovita Golf & Country Club
Tue. 15 Saint Leo Invitational Dade City, Fla. 1st Place | 587 (+11) (FINAL)
  Host: Saint Leo | Course: Lake Jovita Golf & Country Club
Mon. 28 Rollins Legends Invitational Orlando, Fla.
  Host: Rollins | Course: Country Club of Orlando
Tue. 29 Rollins Legends Invitational Orlando, Fla.
  Host: Rollins | Course: Country Club of Orlando
 
February
Mon. 10 World Golf Invitational St. Augustine, Fla.
  Host: Flagler | Course: Slammer & Squire
Tue. 11 World Golf Invitational St. Augustine, Fla.
  Host: Flagler | Course: Slammer & Squire
Mon. 17 Lady Moc Classic Lakeland, Fla.
  Host: Florida Southern | Course: Grasslands Golf & Country Club
Tue. 18 Lady Moc Classic Lakeland, Fla.
  Host: Florida Southern | Course: Grasslands Golf & Country Club
 
March
Mon. 9 Peggy Kirk Bell Invitational Windermere, Fla.
  Host: Rollins | Course: Golden Bear Club at Keene's Pointe
Tue. 10 Peggy Kirk Bell Invitational Windermere, Fla.
  Host: Rollins | Course: Golden Bear Club at Keene's Pointe
Mon. 23 Barry Invitational Miami Lakes, Fla.
  Host: Barry | Course: Shula's Golf Club
Tue. 24 Barry Invitational Miami Lakes, Fla.
  Host: Barry | Course: Shula's Golf Club
 
April
Mon. 6 Lynn Women's Invitational Boca Raton, Fla.
  Host: Lynn | Course: Boca Woods Country Club
Tue. 7 Lynn Women's Invitational Boca Raton, Fla.
  Host: Lynn | Course: Boca Woods Country Club
Sat. 18 SSC Championshp % TBD
  Host: Rollins | Course: TBD
Sun. 19 SSC Championshp % TBD
  Host: Rollins | Course: TBD
Mon. 20 SSC Championship % TBD
  Host: Rollins | Course: TBD
Tue. 21 SSC Championship % TBD
  Host: Rollins | Course: TBD
 
May
Mon. 4 NCAA South Super Regional % Howey-In-The-Hills, Fla.
  Course: Mission Inn Resort & Club
Tue. 5 NCAA South Super Regional % Howey-In-The-Hills, Fla.
  Course: Mission Inn Resort & Club
Wed. 6 NCAA South Super Regional % Howey-In-The-Hills, Fla.
  Course: Mission Inn Resort & Club
Tue. 12 NCAA Championship % St. Albans, Mo.
  Course: Country Club of St. Albans
Wed. 13 NCAA Championship % St. Albans, Mo.
  Course: Country Club of St. Albans
Thu. 14 NCAA Championship % St. Albans, Mo.
  Course: Country Club of St. Albans
Fri. 15 NCAA Championship % St. Albans, Mo.
  Course: Country Club of St. Albans
Sat. 16 NCAA Championship % St. Albans, Mo.
  Course: Country Club of St. Albans
% Post season
Bold team: Home event