Licensed to YMCA of Central Florida Aquatic Center - Site License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/18/2016 07:51 PM
     2016 Sunshine State Conference Championship - 2/18/2016 to 2/21/2016      
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crenshaw, Alli            SR Southern            10:17.95   10:08.82   20  
       28.05    57.97  1:28.40  1:58.87  2:29.27  2:59.92  3:30.58  4:01.13
     4:31.83  5:02.65  5:33.39  6:03.96  6:34.70  7:05.68  7:36.50  8:07.17
     8:37.77  9:08.42  9:39.05 10:08.82                                    
  2 Ayers, Makayla            FR TAMPA               10:27.33   10:10.95   17  
       28.26    58.43  1:29.00  1:59.72  2:30.08  3:00.73  3:31.29  4:01.78
     4:32.48  5:03.27  5:33.96  6:04.79  6:35.64  7:06.58  7:37.32  8:08.58
     8:39.39  9:10.21  9:41.04 10:10.95                                    
  3 Galea, Catalina           FR Lynn Swim           10:16.17   10:13.23   16  
       27.94    57.72  1:27.82  1:58.29  2:28.97  2:59.58  3:30.34  4:00.93
     4:31.76  5:02.60  5:33.49  6:04.39  6:35.39  7:06.40  7:37.54  8:08.67
     8:39.93  9:11.22  9:42.52 10:13.23                                    
  4 Burns, Heather            SR Southern            10:37.56   10:15.55   15  
       28.66    58.82  1:29.51  2:00.33  2:31.10  3:01.80  3:32.42  4:03.23
     4:34.12  5:05.05  5:35.77  6:06.99  6:37.88  7:08.78  7:40.16  8:11.48
     8:42.63  9:13.83  9:44.72 10:15.55                                    
  5 *Allin, Georgina          JR NSU                 10:27.44   10:17.51   14  
       26.45    55.28  1:25.39  1:55.84  2:26.55  2:57.54  3:28.71  4:00.11
     4:31.56  5:03.12  5:34.67  6:06.30  6:38.13  7:09.92  7:41.79  8:13.24
     8:44.83  9:16.46  9:47.79 10:17.51                                    
  6 Munion, Brooke            JR NSU                 10:37.51   10:20.69   13  
       28.20    58.44  1:29.56  2:00.84  2:31.86  3:03.30  3:34.49  4:05.92
     4:37.11  5:08.40  5:39.78  6:11.38  6:42.85  7:14.69  7:46.45  8:18.16
     8:49.66  9:20.93  9:51.35 10:20.69                                    
  7 Yelle, Madison            SO NSU                 10:28.74   10:22.06   12  
       28.28    58.53  1:29.41  2:00.34  2:31.27  3:02.59  3:33.81  4:04.80
     4:36.22  5:07.34  5:38.91  6:10.36  6:42.16  7:13.76  7:45.33  8:16.73
     8:48.29  9:19.83  9:51.58 10:22.06                                    
  8 Carmigniani, Thalie       SR Lynn Swim           10:38.30   10:23.64   11  
       28.48    58.87  1:29.42  2:00.56  2:31.74  3:02.70  3:33.97  4:05.46
     4:36.82  5:08.23  5:39.90  6:11.45  6:43.12  7:14.72  7:46.21  8:17.87
     8:49.55  9:21.44  9:53.04 10:23.64                                    
  9 Bayes, Britt              SO TAMPA               10:19.53   10:25.65    9  
       27.84    57.72  1:28.21  1:58.90  2:29.89  3:00.95  3:32.37  4:03.65
     4:35.04  5:06.87  5:38.60  6:10.17  6:41.87  7:13.71  7:45.80  8:17.64
     8:49.86  9:21.95  9:54.03 10:25.65                                    
 10 Rowan, Madi               JR Southern            11:11.09   10:38.89    7  
       28.99  1:00.38  1:32.31  2:04.24  2:35.96  3:07.89  3:39.96  4:12.03
     4:44.17  5:16.11  5:47.57  6:19.44  6:51.77  7:24.01  7:56.31  8:28.76
     9:01.34  9:33.83 10:06.64 10:38.89                                    
 11 Hutchings, Emma           SO TAMPA               10:51.06   10:39.23    6  
       29.58  1:00.58  1:32.29  2:03.85  2:35.31  3:07.32  3:39.24  4:11.08
     4:43.06  5:15.11  5:47.10  6:19.33  6:51.73  7:24.06  7:57.22  8:30.48
     9:03.09  9:35.87 10:08.23 10:39.23                                    
 12 Lombardi, Ali             FR TAMPA               10:47.36   10:40.36    5  
       28.29    58.86  1:30.08  2:01.47  2:33.22  3:04.96  3:36.79  4:08.77
     4:41.07  5:13.33  5:45.75  6:18.58  6:51.35  7:24.31  7:57.21  8:30.00
     9:03.13  9:36.17 10:08.81 10:40.36                                    
 13 McCloskey, Madeline       FR NSU                 10:57.75   10:40.80    4  
       28.70  1:00.00  1:31.35  2:02.94  2:34.80  3:06.76  3:39.05  4:11.27
     4:43.33  5:15.64  5:47.99  6:20.53  6:52.62  7:24.85  7:57.13  8:30.60
     9:03.34  9:36.36 10:08.93 10:40.80                                    
 14 Horsman, Victoria         FR TAMPA                     NT   10:40.87    3  
       28.54    59.35  1:30.63  2:02.05  2:33.53  3:05.46  3:37.49  4:09.51
     4:41.51  5:13.68  5:45.96  6:18.26  6:50.84  7:23.47  7:56.48  8:29.44
     9:02.53  9:36.06 10:09.01 10:40.87                                    
 15 McClendon, Riley          JR Southern            11:04.68   10:46.49    2  
       29.16  1:00.85  1:32.80  2:04.96  2:36.83  3:08.78  3:41.18  4:13.26
     4:45.51  5:17.83  5:49.85  6:21.74  6:54.22  7:27.29  8:00.83  8:34.20
     9:07.48  9:40.63 10:13.72 10:46.49                                    
 16 Grider, Makenzie          FR Rollins             10:59.98   10:47.87    1  
       28.54    59.69  1:31.44  2:03.50  2:35.83  3:08.37  3:40.57  4:13.08
     4:45.75  5:18.69  5:51.38  6:24.29  6:57.16  7:30.13  8:03.26  8:36.31
     9:09.34  9:42.47 10:15.66 10:47.87                                    
 17 McNamara, Alyssa          FR Saint Leo           10:44.13   10:53.77  
       28.84    59.77  1:31.07  2:02.77  2:34.36  3:06.14  3:38.10  4:10.70
     4:43.54  5:17.01  5:50.45  6:24.35  6:58.28  7:32.53  8:06.63  8:40.48
     9:14.01  9:47.86 10:21.13 10:53.77                                    
 18 Sneden, Hannah            JR Rollins             11:21.69   10:57.53  
       30.11  1:02.19  1:35.04  2:08.23  2:41.53  3:15.03  3:48.45  4:21.73
     4:54.92  5:28.20  6:00.76  6:33.90  7:07.09  7:40.31  8:13.56  8:46.93
     9:20.05  9:53.05 10:25.45 10:57.53                                    
 19 Cole, Morgan              SO Rollins             11:22.42   11:01.07  
       29.36  1:00.90  1:33.03  2:05.57  2:38.35  3:11.05  3:44.01  4:17.15
     4:50.32  5:23.97  5:57.76  6:31.53  7:04.70  7:38.40  8:12.76  8:46.37
     9:20.20  9:54.16 10:27.96 11:01.07                                    
 20 Litzen, Jennifer          SO Saint Leo                 NT   11:04.65  
       28.49    59.78  1:32.02  2:04.75  2:38.00  3:11.16  3:44.91  4:18.57
     4:52.27  5:26.22  6:00.04  6:33.81  7:08.04  7:41.79  8:15.74  8:49.98
     9:24.15  9:58.27 10:31.92 11:04.65                                    
 21 Montalvo, Carmen          SR Florida Tech        10:56.87   11:05.32  
       28.86  1:00.14  1:32.14  2:04.75  2:37.77  3:11.07  3:44.32  4:17.82
     4:51.14  5:24.89  5:58.81  6:32.80  7:06.78  7:40.70  8:14.80  8:48.97
     9:23.28  9:57.83 10:31.89 11:05.32                                    
 22 Campbell, Brie            SR NSU                 11:07.27   11:11.02  
       31.02  1:03.60  1:36.42  2:09.78  2:42.91  3:16.26  3:49.89  4:23.49
     4:57.39  5:31.15  6:05.25  6:39.09  7:12.98  7:46.95  8:21.09  8:55.27
     9:29.67 10:03.74 10:37.65 11:11.02                                    
 23 Carey, Alanna             SO Lynn Swim           11:58.99   11:11.06  
       29.82  1:02.90  1:36.54  2:10.33  2:43.95  3:17.64  3:51.21  4:24.73
     4:58.18  5:31.76  6:05.79  6:40.16  7:14.48  7:48.79  8:22.82  8:56.71
     9:30.62 10:04.47 10:38.16 11:11.06                                    
 24 Koda, Nicole              JR TAMPA               11:11.31   11:14.27  
       29.44  1:01.46  1:34.31  2:07.74  2:41.46  3:15.21  3:49.33  4:23.67
     4:58.13  5:32.74  6:07.24  6:41.66  7:15.79  7:50.28  8:24.45  8:58.59
     9:32.81 10:06.96 10:41.05 11:14.27                                    
 25 Cotter, Brigid            SO Rollins             11:25.34   11:19.21  
       30.39  1:02.54  1:35.25  2:08.47  2:41.74  3:15.61  3:49.85  4:24.19
     4:58.56  5:33.01  6:07.64  6:42.36  7:17.01  7:51.55  8:26.32  9:01.35
     9:35.97 10:10.59 10:45.33 11:19.21                                    
 26 Walsh, Hannah             FR Lynn Swim           11:53.06   11:20.72  
       31.07  1:03.81  1:37.55  2:11.76  2:45.85  3:20.04  3:54.38  4:28.68
     5:02.95  5:37.55  6:11.98  6:46.76  7:21.21  7:55.57  8:29.87  9:04.50
     9:39.08 10:13.70 10:47.99 11:20.72                                    
 27 McGowan, Megan            JR Saint Leo           11:03.49   11:21.10  
       30.22  1:03.16  1:36.52  2:10.08  2:44.02  3:18.14  3:52.10  4:26.43
     5:00.67  5:34.25  6:08.31  6:42.65  7:16.91  7:51.45  8:26.15  9:00.97
     9:35.90 10:10.94 10:45.93 11:21.10                                    
 28 Swisher, Marley           SR Rollins             11:47.59   11:34.20  
       29.90  1:02.35  1:36.06  2:10.85  2:45.75  3:20.55  3:55.48  4:30.60
     5:05.52  5:39.60  6:14.94  6:50.33  7:26.26  8:02.00  8:37.72  9:13.58
     9:49.64 10:25.24 11:00.57 11:34.20                                    
 29 Saar, Neta                SO Florida Tech        11:30.84   11:42.04  
       28.98  1:00.99  1:34.33  2:08.14  2:42.36  3:16.99  3:52.14  4:26.96
     5:02.20  5:37.64  6:13.86  6:49.66  7:25.78  8:02.26  8:39.13  9:15.60
     9:52.51 10:29.76 11:06.48 11:42.04                                    
 
Event 2  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bis, Daniel               SO Saint Leo            9:07.80    9:11.21   20  
       25.26    52.21  1:19.35  1:46.73  2:14.12  2:41.72  3:09.26  3:36.89
     4:04.50  4:32.11  4:59.76  5:27.56  5:55.30  6:23.09  6:51.10  7:19.10
     7:47.20  8:15.41  8:43.50  9:11.21                                    
  2 Woodrow, Blake            SO NSU                  9:33.27    9:12.50   17  
       23.98    50.20  1:17.79  1:45.65  2:13.63  2:41.57  3:09.49  3:37.54
     4:05.40  4:33.56  5:01.53  5:29.53  5:57.58  6:25.83  6:53.75  7:21.74
     7:49.82  8:17.75  8:45.80  9:12.50                                    
  3 Reminger, Tommy           SO TAMPA                9:34.53    9:20.26   16  
       25.44    52.52  1:20.23  1:48.23  2:16.42  2:44.43  3:12.65  3:41.02
     4:09.32  4:37.59  5:06.06  5:34.34  6:02.94  6:31.48  7:00.12  7:28.41
     7:56.83  8:24.98  8:53.08  9:20.26                                    
  4 Rossi, Ferruccio          JR Florida Tech         9:34.92    9:21.43   15  
       25.24    53.21  1:21.10  1:49.32  2:17.50  2:45.83  3:14.21  3:42.62
     4:11.10  4:39.54  5:08.19  5:36.54  6:04.81  6:33.02  7:01.06  7:29.08
     7:57.25  8:25.41  8:53.86  9:21.43                                    
  5 Kubagawa, Yagoh           SO Florida Tech         9:21.02    9:21.82   14  
       25.36    53.18  1:20.80  1:48.57  2:16.56  2:44.48  3:12.77  3:40.78
     4:08.94  4:37.41  5:05.86  5:34.31  6:03.13  6:31.72  7:00.34  7:29.38
     7:58.28  8:27.02  8:55.40  9:21.82                                    
  6 Rossi, Emanuele           FR Florida Tech         9:32.59    9:23.53   13  
       24.48    51.26  1:18.89  1:46.79  2:14.79  2:43.08  3:11.75  3:40.11
     4:08.80  4:37.70  5:06.35  5:35.38  6:04.24  6:33.18  7:02.55  7:31.51
     8:00.55  8:29.79  8:57.82  9:23.53                                    
  7 Urbaniak, Jan             SO Saint Leo            9:21.62    9:23.61   12  
       25.93    53.48  1:21.67  1:49.47  2:17.39  2:45.48  3:13.40  3:41.68
     4:09.94  4:38.31  5:06.72  5:35.41  6:03.73  6:32.38  7:01.30  7:30.12
     7:59.32  8:28.41  8:57.53  9:23.61                                    
  8 Garrastazu, Raul          SR Southern             9:24.76    9:24.11   11  
       24.76    52.47  1:20.25  1:48.51  2:16.73  2:44.97  3:13.30  3:41.50
     4:09.99  4:38.65  5:07.32  5:36.06  6:04.64  6:33.40  7:02.38  7:31.08
     7:59.37  8:27.76  8:56.66  9:24.11                                    
  9 Rousseau, JD              SR NSU                  9:37.16    9:34.28    9  
       25.61    53.17  1:21.02  1:49.05  2:17.32  2:45.71  3:14.36  3:43.19
     4:12.08  4:41.00  5:10.27  5:39.45  6:08.63  6:37.82  7:07.05  7:36.74
     8:06.24  8:35.54  9:04.90  9:34.28                                    
 10 Pittman, Andrew           JR NSU                  9:54.73    9:36.84    7  
       25.77    53.72  1:22.13  1:50.55  2:19.18  2:48.01  3:16.88  3:45.88
     4:14.95  4:43.94  5:12.92  5:41.86  6:10.78  6:40.16  7:09.43  7:38.74
     8:08.41  8:38.03  9:08.00  9:36.84                                    
 11 Zacka, Eddie              SO NSU                  9:40.24    9:40.12    6  
       25.61    53.04  1:20.41  1:48.49  2:16.80  2:45.34  3:14.09  3:42.92
     4:11.79  4:40.69  5:10.07  5:39.68  6:09.37  6:39.61  7:09.52  7:39.58
     8:10.10  8:40.19  9:10.54  9:40.12                                    
 12 Tinucci, Nick             FR TAMPA               10:10.91    9:40.18    5  
       25.20    53.16  1:21.68  1:50.79  2:19.96  2:48.61  3:17.20  3:46.24
     4:15.51  4:45.02  5:14.58  5:44.20  6:13.93  6:43.41  7:12.91  7:42.90
     8:12.66  8:42.70  9:12.34  9:40.18                                    
 13 Myllyaho, Matti           FR TAMPA                     NT    9:40.95    4  
       25.18    53.48  1:22.20  1:51.17  2:20.31  2:49.54  3:18.87  3:48.08
     4:17.48  4:47.00  5:16.46  5:45.91  6:15.37  6:44.68  7:14.47  7:44.12
     8:14.00  8:43.58  9:12.87  9:40.95                                    
 14 Orejuela, Alberto         SO TAMPA                9:52.56    9:42.57    3  
       26.35    54.92  1:23.92  1:53.06  2:22.64  2:52.26  3:22.08  3:51.84
     4:21.49  4:51.13  5:20.41  5:49.76  6:19.14  6:48.54  7:18.10  7:47.58
     8:16.98  8:46.17  9:14.64  9:42.57                                    
 15 Langner, Gabe             SO Saint Leo            9:33.15    9:44.21    2  
       25.50    53.41  1:21.59  1:49.88  2:18.45  2:47.06  3:15.91  3:44.82
     4:14.17  4:43.76  5:13.76  5:43.65  6:13.70  6:43.95  7:14.32  7:44.60
     8:14.89  8:45.24  9:15.03  9:44.21                                    
 16 Perstad Leveau, Vince     SO TAMPA                9:44.56    9:45.24    1  
       25.82    54.13  1:23.07  1:52.15  2:21.43  2:50.87  3:20.03  3:49.31
     4:18.90  4:48.58  5:18.20  5:47.92  6:17.70  6:47.22  7:16.94  7:46.66
     8:16.31  8:46.01  9:15.47  9:45.24                                    
 17 Velasquez, Esteban        FR Southern            10:04.81    9:56.60  
       25.77    54.12  1:22.82  1:52.00  2:21.39  2:50.88  3:20.55  3:50.51
     4:20.31  4:50.13  5:20.23  5:50.73  6:21.20  6:51.52  7:22.56  7:53.37
     8:24.47  8:55.73  9:26.39  9:56.60                                    
 18 Gotsch, Chaz              FR Southern            10:24.02   10:00.60  
       25.14    53.30  1:21.86  1:50.94  2:20.46  2:49.83  3:19.53  3:50.15
     4:20.16  4:51.10  5:22.28  5:53.22  6:24.14  6:55.33  7:26.61  7:57.80
     8:29.55  9:00.55  9:31.39 10:00.60                                    
 19 *Muffat, Quentin          FR NSU                 10:03.71   10:04.47  
       25.77    54.01  1:22.77  1:51.68  2:21.28  2:51.10  3:21.20  3:51.48
     4:21.65  4:51.89  5:22.23  5:52.90  6:23.85  6:54.70  7:26.33  7:57.70
     8:29.36  9:01.29  9:33.21 10:04.47                                    
 20 Nestor, Arron             SO Rollins             10:11.90   10:08.57  
       25.38    53.14  1:21.69  1:50.76  2:20.21  2:49.78  3:19.71  3:49.64
     4:20.10  4:50.68  5:21.59  5:52.89  6:25.10  6:57.56  7:30.14  8:02.73
     8:35.50  9:07.00  9:38.84 10:08.57                                    
 21 Condon, Tyler             SO Saint Leo           10:05.81   10:08.87  
       26.79    56.22  1:26.05  1:56.36  2:26.97  2:57.79  3:28.34  3:59.31
     4:29.83  5:00.68  5:31.87  6:02.80  6:33.79  7:04.66  7:35.70  8:07.02
     8:38.37  9:09.74  9:40.66 10:08.87                                    
 22 Roberts, Tom              FR TAMPA                     NT   10:13.70  
       25.67    53.93  1:22.93  1:52.04  2:21.43  2:51.39  3:21.62  3:52.27
     4:23.31  4:54.62  5:26.30  5:58.81  6:31.44  7:03.54  7:35.82  8:08.28
     8:40.33  9:11.95  9:43.26 10:13.70                                    
 23 Solloway, Eric            SR Rollins             10:50.82   10:27.69  
       26.69    56.07  1:26.29  1:56.93  2:27.83  2:58.81  3:30.13  4:01.40
     4:33.11  5:04.92  5:36.88  6:08.83  6:41.15  7:13.56  7:45.98  8:18.51
     8:51.08  9:23.98  9:56.36 10:27.69                                    
 
Event 3  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Matthews, Rebecca         SR Lynn Swim            2:02.71    2:02.07   20  
       26.56    58.62  1:33.20  2:02.07                                    
  2 *Westman, Malin           SO NSU                  2:07.11    2:04.38   17  
       27.91  1:00.53  1:34.92  2:04.38                                    
  3 Weber, Nicole             JR Saint Leo            2:05.77    2:04.88   16  
       27.25    59.77  1:35.02  2:04.88                                    
  4 Burns, Morgan             SR Southern             2:06.14    2:05.06   15  
       27.69    59.95  1:35.01  2:05.06                                    
  5 Long, Sophie              SO TAMPA                2:08.08    2:05.15   14  
       26.94    58.17  1:35.20  2:05.15                                    
  6 Whittenburg, Jacinda      SO Southern             2:06.41    2:05.31   13  
       27.47  1:00.36  1:35.52  2:05.31                                    
  7 DeVeny, Courtney          SO NSU                  2:06.64    2:06.54   12  
       27.27    58.91  1:36.84  2:06.54                                    
  8 Tuhtasinova, Maftuna      SO Saint Leo            2:08.90    2:08.05   11  
       28.02    58.71  1:38.15  2:08.05                                    
B - Final
  9 Degrace, Haley            FR Southern             2:09.79    2:08.42    9  
       28.81  1:03.52  1:38.68  2:08.42                                    
 10 Gavin, Kourtney           JR Southern             2:09.36    2:08.52    7  
       27.84  1:00.71  1:38.67  2:08.52                                    
 11 Craig, Lindsay            SO NSU                  2:09.50    2:09.35    6  
       27.08    59.89  1:38.10  2:09.35                                    
 12 Martin, Sidney            FR Saint Leo            2:08.94    2:09.73    5  
       28.63  1:03.74  1:40.35  2:09.73                                    
 13 Wilks, Taylor             SO Rollins              2:09.77    2:10.10    4  
       27.49  1:01.77  1:39.38  2:10.10                                    
 14 Johnson, Ellie            JR TAMPA                2:12.16    2:10.57    3  
       27.88  1:00.63  1:38.70  2:10.57                                    
 15 Pearce, Shelby            SR Florida Tech         2:11.22    2:10.99    2  
       28.19  1:01.16  1:40.59  2:10.99                                    
 16 Phelps, Trista            SO Florida Tech         2:11.36    2:12.72    1  
       27.40  1:01.48  1:41.02  2:12.72                                    
 
Event 4  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Trenda, Pawel             SR Saint Leo            1:50.54    1:46.87   20  
       22.55    50.57  1:20.66  1:46.87                                    
  2 *Aldabe, Marco            JR NSU                  1:49.28    1:48.54   17  
       23.56    50.63  1:21.99  1:48.54                                    
  3 Nunez, Antonio            JR Southern             1:49.59    1:49.28   16  
       23.82    52.70  1:23.63  1:49.28                                    
  4 Marin, Jesus              SR Southern             1:50.42    1:49.59   15  
       24.16    51.48  1:23.48  1:49.59                                    
  5 Holmes, Matthew           FR Southern             1:49.18    1:50.25   14  
       23.76    51.34  1:23.71  1:50.25                                    
  6 Klein, Stephen            SO NSU                  1:50.72    1:50.28   13  
       23.96    52.23  1:23.95  1:50.28                                    
  7 Hufnagel, Nathan          JR Florida Tech         1:50.95    1:51.15   12  
       24.16    52.82  1:24.11  1:51.15                                    
  8 Jacob, Evan               SR Saint Leo            1:51.12    1:53.39   11  
       24.47    54.07  1:26.68  1:53.39                                    
B - Final
  9 Kim, Sean                 FR Southern             1:51.39    1:50.68    9  
       23.44    51.12  1:22.49  1:50.68                                    
 10 Johnston, Camden          JR Florida Tech         1:53.13    1:51.94    7  
       24.34    52.37  1:25.02  1:51.94                                    
 11 Jasso, Luis               SO Southern             1:53.61    1:52.02    6  
       24.19    54.62  1:25.01  1:52.02                                    
 12 Coleman, Evan             JR Southern             1:53.99    1:52.09    5  
       23.92    51.25  1:25.43  1:52.09                                    
 13 Lundy, Forrest            FR TAMPA                1:52.81    1:52.13    4  
       24.37    54.84  1:26.59  1:52.13                                    
 14 Wathen, Alec              SR Southern             1:52.98    1:53.29    3  
       24.55    53.43  1:26.70  1:53.29                                    
 15 Duhig, Danny              SR TAMPA                1:53.61    1:53.49    2  
       24.38    54.30  1:26.79  1:53.49                                    
 16 Philaire, Victor          SO TAMPA                1:54.09    1:55.14    1  
       23.87    53.12  1:27.56  1:55.14                                    
 
Event 5  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Barton, Marisa            JR TAMPA                  23.48      23.03   20  
  2 Gouge, Kelsey             SR Southern               23.49      23.31   17  
  3 Panzarino, Sydney         SO NSU                    23.56      23.48   16  
  4 Garriock, Natalia         SO Saint Leo              23.80      23.66   15  
  5 *Wahlstrom, Emma          JR NSU                    23.70      23.71   14  
  6 Karas, Krystal            FR Southern               23.91      23.76   13  
  7 Shows, Jordan             SO NSU                    23.81      23.89   12  
  8 Dics, Rebeka              FR Southern               24.08      24.06   11  
B - Final
  9 Suarez, Lauren            JR Florida Tech           24.27      23.97    9  
 10 Breault, Peyton           SO Southern               24.24      24.01    7  
 11 Oster, Caroline           FR NSU                    24.43      24.13    5.5
 11 Nielson-Fernandes, Amand  SO TAMPA                  24.33      24.13    5.5
 13 Aubley, Brittany          SO Southern               24.24      24.27    4  
 14 Haney, Leah               JR Southern               24.37      24.29    3  
 15 Bayes, Katie              SO TAMPA                  24.43      24.62    2  
 16 Hutchins, Allison         FR TAMPA                  24.47      24.71    1  
 
Event 6  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Barnea, Nir               JR Florida Tech           20.08      19.98   20  
  2 *Sickert, Thiago          JR NSU                    20.19      20.00   17  
  3 Hammer, Martin            JR TAMPA                  20.13      20.06   15.5
  3 Assis, Matheus            SR Saint Leo              20.19      20.06   15.5
  5 Parker, Jeremy            SR TAMPA                  20.31      20.27   14  
  6 Aldaboos, Khalid          SR TAMPA                  20.33      20.30   13  
  7 Borgen, Runar             JR TAMPA                  20.29      20.43   12  
  8 Augier, Jordan            SR TAMPA                  20.43      20.45   11  
B - Final
  9 Furtado, Victor Rocha     FR Florida Tech           20.59      20.47    9  
 10 Dujmic, Filip             FR Florida Tech           20.58      20.52    7  
 11 Elder, Malique            SO NSU                    20.64      20.53    6  
 12 *Van Der Colff, David     FR NSU                    20.77      20.62    5  
 13 Palacios, Marco           JR Southern               20.51      20.63    3.5
 13 *Coster, Julian           FR NSU                    20.68      20.63    3.5
 15 Lima, Edson               SR Southern               20.80      20.74    2  
 16 Bains, Hunter             SO Saint Leo              20.77      20.77    1  
 
Event 7  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Nova Southeastern University  'A'                 1:45.75    1:42.95   40  
     1) DeVeny, Courtney SO             2) *Westman, Malin SO             
     3) Shows, Jordan SO                4) Panzarino, Sydney SO           
       26.47    54.80  1:19.99  1:42.95                                    
  2 Florida Southern College  'A'                     1:45.77    1:44.87   34  
     1) Reynolds, Lauren SR             2) Whittenburg, Jacinda SO        
     3) Karas, Krystal FR               4) Aubley, Brittany SO            
       26.55    56.13  1:21.25  1:44.87                                    
  3 Saint Leo University  'A'                         1:45.77    1:45.43   32  
     1) Tuhtasinova, Maftuna SO         2) Weber, Nicole JR               
     3) Garriock, Natalia SO            4) Bains, Isabella JR             
       26.98    56.62  1:21.31  1:45.43                                    
  4 The University of Tampa  'A'                      1:46.15    1:46.89   30  
     1) Murphy, Brittany FR             2) Lombardi, Ali FR               
     3) Barton, Marisa JR               4) Nielson-Fernandes, Amanda SO   
       27.35    57.89  1:23.31  1:46.89                                    
  5 Lynn University Swimming  'A'                     1:48.19    1:47.71   28  
     1) Carmigniani, Thalie SR          2) Matthews, Rebecca SR           
     3) Erasito, Tieri JR               4) Carlson, Megan FR              
       27.52    56.44  1:22.66  1:47.71                                    
  6 Rollins College  'A'                              1:48.97    1:48.43   26  
     1) Klotzbach, Kylie JR             2) Wilks, Taylor SO               
     3) Kula, Audrey SR                 4) Pillard, Kylie SO              
       28.77    58.18  1:24.24  1:48.43                                    
  7 Florida Institute of Technolog  'A'               1:50.61    1:49.00   24  
     1) Raz, Dar JR                     2) Deflumeri, Christie SO         
     3) Phelps, Trista SO               4) Soileau, Liana SR              
       26.06    58.17  1:24.20  1:49.00                                    
B - Final
  9 Florida Southern College  'B'                          NT    1:46.79   18  
     1) Haney, Leah JR                  2) Degrace, Haley FR              
     3) Kaufmann, Alexandra SO          4)                                
       27.52    57.18  1:22.87  1:46.79                                    
 10 The University of Tampa  'B'                      1:47.83    1:48.17   14  
     1) Hansson, Nelly JR               2) Fox, Page SO                   
     3) Horsman, Victoria FR            4) Markle, Courtney SO            
       27.43    58.37  1:24.08  1:48.17                                    
 11 Nova Southeastern University  'B'                      NT    1:48.76   12  
     1) McCloskey, Madeline FR          2) White, Laura FR                
     3) Craig, Lindsay SO               4) Roehr, Alyssa FR               
       28.81    58.64  1:24.23  1:48.76                                    
 12 Saint Leo University  'B'                              NT    1:49.97   10  
     1) Carlin, Alicia SO               2) Taylor, Jaclyn SO              
     3) Kolb, Karina FR                 4) Martin, Sidney FR              
       29.52    59.83  1:25.25  1:49.97                                    
 13 Florida Institute of Technolog  'B'                    NT    1:50.13    8  
     1) Bjorkbacka, Paulina SO          2) Linz, Schelli SR               
     3) Duff, Faryn JR                  4) Murphy, Bernadette JR          
       27.36    59.24  1:25.51  1:50.13                                    
 14 Lynn University Swimming  'B'                     1:58.90    1:54.55    6  
     1) Armstrong, Kaitlin SO           2) Priemayr, Desiree FR           
     3) Walsh, Hannah FR                4) Carey, Alanna SO               
       29.07  1:00.29  1:28.89  1:54.55                                    
 15 Rollins College  'B'                                   NT    1:54.92    4  
     1) Acers, Rachel                   2) Hockman, Amy SO                
     3) Grimes, Jade FR                 4) Roche, Isabel FR               
       29.59  1:00.85  1:29.40  1:54.92                                    
 
Event 8  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 The University of Tampa  'A'                      1:27.50    1:28.63   40  
     1) Augier, Jordan SR               2) Denswil, Wayne SO              
     3) Borgen, Runar JR                4) Hammer, Martin JR              
       23.17    48.16  1:09.03  1:28.63                                    
  2 Florida Southern College  'A'                     1:29.55    1:28.82   34  
     1) Palacios, Marco JR              2) Kim, Sean FR                   
     3) Lima, Edson SR                  4) Gimenez, Diego JR              
       22.73    47.12  1:08.69  1:28.82                                    
  3 Nova Southeastern University  'A'                 1:29.88    1:29.56   32  
     1) *Van Der Colff, David FR        2) *Lobanov, Anton SO             
     3) *Tarin, Victor JR               4) Elder, Malique SO              
       23.17    47.48  1:09.23  1:29.56                                    
  4 Florida Institute of Technolog  'A'               1:30.08    1:29.71   30  
     1) Berg, Eric FR                   2) Dumont, Brian SR               
     3) Barnea, Nir JR                  4) Dujmic, Filip FR               
       23.49    48.71  1:09.78  1:29.71                                    
  5 Saint Leo University  'A'                         1:29.88    1:33.07   28  
     1) Langner, Gabe SO                2) Jacob, Evan SR                 
     3) Assis, Matheus SR               4) Bains, Hunter SO               
       25.00    51.22  1:12.81  1:33.07                                    
  6 Rollins College  'A'                              1:36.43    1:36.37   26  
     1) Getchell, Ben SR                2) Rajani, Raoul SO               
     3) Gebauer, Benjamin SR            4) Emson, David SO                
       24.83    51.20  1:14.71  1:36.37                                    
B - Final
  9 Florida Southern College  'B'                          NT    1:31.00   18  
     1) Coleman, Evan JR                2) Jasso, Luis SO                 
     3) Eaddy, Taylor FR                4) Campbell, Nico FR              
       22.85    47.65  1:10.53  1:31.00                                    
 10 Nova Southeastern University  'B'                      NT    1:32.30   14  
     1) Klein, Stephen SO               2) Rodriguez, Cheyenne JR         
     3) *Coster, Julian FR              4) Rutherford, Thomas SO          
       23.49    48.85  1:11.25  1:32.30                                    
 11 Florida Institute of Technolog  'B'                    NT    1:32.33   12  
     1) Phelps, Tyler JR                2) Bastian, Drew FR               
     3) Davidov, Adi FR                 4) Ilako, Edward SO               
       24.15    49.74  1:12.13  1:32.33                                    
 12 The University of Tampa  'B'                      1:31.71    1:33.81   10  
     1) Berg, Christian JR              2) Stoski, Nick JR                
     3) Philaire, Victor SO             4) Caron, Marc FR                 
       23.76    49.82  1:13.06  1:33.81                                    
 13 Rollins College  'B'                                   NT    1:38.04    8  
     1) Tarkenton, Will SR              2) Bohan, Quinn SO                
     3) McCullough, Ailin SO            4) Santiesteban, Luis JR          
       24.78    52.75  1:16.43  1:38.04                                    
 14 Saint Leo University  'B'                              NT    1:38.14    6  
     1) Klimczak, Kane FR               2) Dahrendorff, Jan SO            
     3) Earnheart, Dylan FR             4) Klaus, Casey FR                
       24.99    51.18  1:16.06  1:38.14