Composite Schedule

September 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1
2
3
4
5
vs Valdosta State
Postponed
6
vs No. 5 Concordia-St. Paul
Final
L, 1-3



at Montevallo
Final - 2OT
T, 0-0
7
at Rollins
All Day
L, 695.0-955.0


vs No. 17 Central Missouri
Final
L, 0-3
8
vs Georgia College
Final
W, 1-0

at No. 20 Spring Hill
Final
L, 2-4
9
10
11
12
13
vs Lady Falcon Invitational
Final
1st Place | +27

vs Union
@ Cleveland, Miss.
Final - 2OT
L, 1-2


14
vs The Doc Gimmler
Final
6th Place | +17

at UF Mountain Dew Invite
6th of 31 Teams

at UF Mountain Dew Invite
Final
11th of 35 Teams

vs Lady Falcon Invitational
FINAL
2nd Place | +49

vs Lee
@ Aiken, S.C.
Final
W, 3-1

vs Lander
@ Aiken, S.C.
Final
L, 0-3
15
vs The Doc Gimmler
Final
6th Place | +19

vs Auburn Montgomery
@ Melbourne, Fla.
Final
L, 1-2

16
vs Florida State (Match 1)
8:00 p.m.
W, 3-1
17
18
19
20
vs Mercer Gridiron Classic
@ Macon, Ga.
TBA

vs Sailfish Invite
@ West Palm Beach, Fla.
TBA

21
vs Fall Varsity Invitational Qualifier 1
TBA

vs Battle at Old South

vs Mercer Gridiron Classic
@ Macon, Ga.
TBA

vs Sailfish Invite
@ West Palm Beach, Fla.
TBA


at Palm Beach Atlantic
6:00 PM

vs No. 6 Palm Beach Atlantic
7:00 PM
22
vs Fall Varsity Invitational Qualifier 1
TBA

vs Battle at Old South

vs Mercer Gridiron Classic
@ Macon, Ga.
TBA

vs Sailfish Invite
@ West Palm Beach, Fla.
TBA
23
vs TBA (Match 2)
8:00 p.m.
8:00 p.m.

vs Cougar Invitational
24
vs Cougar Invitational
25
at Rollins
7:00 PM

26
27
vs Fall Varsity Invitational Qualifier 2
TBA

at FL Runners Invitational

at FL Runners Invitational

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA

vs Embry-Riddle
7:00 PM

at South Florida
8:15 PM
28
vs Fall Varsity Invitational Qualifier 2
TBA

at Roy Griak Invitational

at NCWSA East Regionals
All Day

at Roy Griak Invitational

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA

vs South Florida
2:00 PM

vs Florida Tech
4:00 PM

at Nova Southeastern
7:00 PM

vs Nova Southeastern
7:00 PM
29
at NCWSA East Regionals
All Day

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA
30
vs TBA (Match 3)
8:00 p.m.
8:00 p.m.

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA

vs ITA South Regional
@ Pensacola, Fla.
TBA
1
2
3
4
vs Lake Nona Invite
@ Orlando, Fla.
TBA

vs Florida
9:00 PM
5
vs Lake Nona Invite
@ Orlando, Fla.
TBA




vs Flagler
9:00 PM