Composite Schedule

February 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
28
League of Legends // Round 2
4:00 p.m.
L, 0-2
29
30
31
Eckerd
Final - 2OT
W, 85-78

Eckerd
Final - OT
W, 100-96
1
#11 Flagler
Final
L, 1-8
2
at Univ. of Tampa Round Robin
TBA

West Fla.
Final
W, 4-2
3
vs Barton Invitational
All Day
t-1st of 16 teams (1st round)

League of Legends // Round 3
4:00 p.m.
W, 2-0

at Univ. of Tampa Round Robin
TBA

West Fla.
Final
W, 7-5

West Fla.
Final - 7 innings
W, 4-1

at Stetson
Final
L, 0-7

Barry
Final
W, 77-60

No. 25 Barry
Final - OT
W, 109-100
4
vs Barton Invitational
All Day
1st of 16 teams (FINAL)

at Univ. of Tampa Round Robin
TBA
5
6
at Eckerd
Final
W, 14-2
7
at Francis Marion
Final - 6 innings
L, 0-10

at Francis Marion
Final
W, 6-3

at Rollins
Final
W, 78-69

at Rollins
Final
W, 90-88
8
at South Carolina-Aiken
Final - 6 innings
W, 8-0

at South Carolina-Aiken
Final
W, 5-0
9
at North Georgia
Final
W, 8-4

at North Georgia
Final
W, 7-4
10
League of Legends // Round 4
4:00 p.m.
L, 0-2

at Catawba
Final
W, 24-6

Florida Tech
Final
W, 58-50

Florida Tech
Final
W, 101-71
11
at North Georgia
Final
W, 8-4
12
vs Matlock Collegiate Classic
All Day
1st of 15 teams (2nd round)
13
vs Matlock Collegiate Classic
All Day
1st of 15 teams (FINAL)
14
at Tampa
Final
W, 7-2

at Lynn
Final
W, 76-59

at Lynn
Final
W, 88-76
15
16
#1 Lynn
Final
L, 3-6

Lee
Final
W, 7-2

Tampa
Final
L, 2-4
17
League of Legends // Round 5
4:00 p.m.
W, 2-0

at Embry-Riddle First Chance/Last Chance
TBA

at Embry-Riddle First Chance/Last Chance
TBA

at Savannah Art & Design (Hunter Seat)
TBA

No. 1 Adelphi
Final
W, 17-16

Lee
Final
W, 7-6

Tampa
Final - 11 innings
W, 1-0

Tampa
Final - 9 innings
L, 5-7

Lee
Final - 8 innings
W, 3-1
18
at Savannah Art & Design (Hunter Seat)
TBA
19
vs Lady Moc Classic
All Day
6th of 17 teams (2nd round)

Hearthstone // Match 1
9:00 p.m.
W, 3-1
20
vs Lady Moc Classic
All Day
6th of 17 teams (FINAL)

Hearthstone // Match 2
9:00 p.m.
W, 3-2

Western Ontario
Final
W, 8-1

Western Ontario
Final - 6 innings
W, 10-2
21
at #24 Saint Leo
Final
W, 5-4

at #7 Saint Leo
Final
L, 1-8

Tampa
Final
W, 69-53

Tampa
Final
W, 75-56
22
vs Sunshine State Conference Championships (Day 1)
All Day
2nd of 6 teams (183 pts.)

vs Sunshine State Conference Championships (Day 1)
All Day
3rd of 7 teams (131 pts.)

at Detroit Tigers (Exhibition)
Final
L, 1-6
23
vs Sunshine State Conference Championships (Day 2)
All Day

vs Sunshine State Conference Championships (Day 2)
All Day

at Belmont Abbey
3:00 PM

at Barry
6:00 PM

Eckerd
7:00 PM
24
League of Legends // Round 6
4:00 p.m.

vs Sunshine State Conference Championships (Day 3)
All Day

vs Sunshine State Conference Championships (Day 3)
All Day

at Univ. North Florida (Hunter Seat)
TBA

at Barry
1:00 PM

Eckerd
1:00 PM

Eckerd
3:00 PM

at Barry
4:00 PM

at Embry-Riddle
4:00 PM

at Embry-Riddle
6:00 PM
25
vs Sunshine State Conference Championships (Day 4)
All Day

vs Sunshine State Conference Championships (Day 4)
All Day

West Fla.
10:00 AM

West Fla.
10:00 AM

at Catawba
12:00 PM
26
Hearthstone // Match 3
9:00 p.m.
27
Hearthstone // Match 4
9:00 p.m.

Flagler
3:00 PM

Ky. Wesleyan
6:00 PM

Wheeling Jesuit
6:00 PM

Wheeling Jesuit
8:00 PM
28
1
Ky. Wesleyan
6:00 PM
2
at Univ. of Tampa Track Classic
TBA

at Univ. of Tampa Track Classic
TBA

vs TBA
@ St. Petersburg, FL // Battle on the Bay
TBA

vs TBA
@ St. Petersburg, FL // Battle on the Bay
TBA

Ky. Wesleyan
1:00 PM

at Lynn
2:00 PM
3
vs TBA
@ St. Petersburg, FL // Battle on the Bay
TBA

vs TBA
@ St. Petersburg, FL // Battle on the Bay
TBA

vs Newberry
@ Hilton Head, SC
9:00 AM

Seton Hill
10:00 AM

at Lynn
12:00 PM

at Lynn
2:00 PM

Cedarville
4:00 PM

Tusculum
4:00 PM

vs Chowan
@ Hilton Head, SC
5:30 PM